30 - 40
14.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
KAĻIŅINSKAJA
59 - 33
14.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
YOUNG ANGELS ACADEMY
52 - 32
14.09.2017
SK AUDENTES
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
39 - 43
14.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
ŅEVSKAJA
53 - 48
14.09.2017
BS RĪGA/TTP
VILNIAUS BS
52 - 44
14.09.2017
YOUNG ANGELS ACADEMY
GRODNO
31 - 48
15.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
KAĻIŅINSKAJA
40 - 31
15.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
50 - 35
15.09.2017
SK AUDENTES
YOUNG ANGELS ACADEMY
56 - 49
15.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
BS RĪGA/RĪDZENE
40 - 42
15.09.2017
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
YOUNG ANGELS ACADEMY
31 - 38
15.09.2017
SK AUDENTES
KAĻIŅINSKAJA
25 - 46
15.09.2017
YOUNG ANGELS ACADEMY
ŅEVSKAJA
40 - 33
15.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
VILNIAUS BS
58 - 57
15.09.2017
BS RĪGA/TTP
GRODNO
43 - 19
15.09.2017
YOUNG ANGELS ACADEMY
VILNIAUS BS
43 - 51
15.09.2017
GRODNO
ŅEVSKAJA
47 - 54
15.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
BS RĪGA/TTP
28 - 52
16.09.2017
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
KAĻIŅINSKAJA
53 - 19
16.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
YOUNG ANGELS ACADEMY
44 - 36
16.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
SK AUDENTES
56 - 32
16.09.2017
KAĻIŅINSKAJA
YOUNG ANGELS ACADEMY
54 - 29
16.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
40 - 39
16.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
SK AUDENTES
49 - 60
16.09.2017
BS RĪGA/TTP
ŅEVSKAJA
64 - 45
16.09.2017
GRODNO
VILNIAUS BS
48 - 39
16.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
YOUNG ANGELS ACADEMY
18 - 43
16.09.2017
VILNIAUS BS
ŅEVSKAJA
49 - 39
16.09.2017
BS RĪGA/TTP
YOUNG ANGELS ACADEMY
54 - 55
16.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
GRODNO
Par 5.vietu
44 - 26
17.09.2017
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
YOUNG ANGELS ACADEMY
Par 3.vietu
49 - 48
17.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
SK AUDENTES
Par 5.vietu
43 - 65
17.09.2017
VILNIAUS BS
GRODNO
Par 3.vietu
65 - 45
17.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
YOUNG ANGELS ACADEMY
Par 1.vietu
57 - 48
17.09.2017
ŅEVSKAJA
BS RĪGA/TTP
Par 1.vietu
43 - 49
17.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
KAĻIŅINSKAJA

Rezultāti

26.06.2017 / Administrators

Rezultāti 2013.gada turnīrs

U-15 grupa

1. Latvijas sastādītā komanda

2. Darazsak Akademia

3. MKK Sokolov

4. SDJSOR Vasileostrovskaja

5. BS Riga/Ridzene

6. PuHu Basket

 

U-17 grupa

1. Sparta&K

2. BS Rīga/Rīdzene

3. RUGOR

4. Hogsbo Basket

5. Rīgas sastādītā komanda

6. SDJSOR Kaļiņinskaja
 

Spēļu grafikus un rezultātus skat. pielikumos