55 - 40
12.09.2019
RBJSS RĪDZENE
VOLOGDA
66 - 50
12.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
Kalininskaja Sport school
39 - 69
12.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
SK AUDENTES
52 - 53
12.09.2019
BK KOLIBRI/47.vsk
Klaipeda Basketball school
39 - 68
12.09.2019
Tsmoki-Minsk
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
40 - 47
12.09.2019
BC UKS
SK AUDENTES
66 - 37
13.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
Klaipeda Basketball school
47 - 49
13.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
VOLOGDA
49 - 38
13.09.2019
RBJSS RĪDZENE
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
33 - 73
13.09.2019
BC UKS
Kalininskaja Sport school
29 - 72
13.09.2019
Tsmoki-Minsk
SK AUDENTES
48 - 36
13.09.2019
BK KOLIBRI/47.vsk
SK AUDENTES
52 - 59
13.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
RBJSS RĪDZENE
53 - 49
13.09.2019
BC UKS
Klaipeda Basketball school
62 - 42
13.09.2019
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
SK AUDENTES
45 - 56
13.09.2019
SK AUDENTES
Kalininskaja Sport school
26 - 45
13.09.2019
Tsmoki-Minsk
VOLOGDA
43 - 52
13.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
BK KOLIBRI/47.vsk
62 - 21
14.09.2019
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
VOLOGDA
41 - 54
14.09.2019
SK AUDENTES
Klaipeda Basketball school
58 - 49
14.09.2019
RBJSS RĪDZENE
SK AUDENTES
62 - 25
14.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
BC UKS
58 - 30
14.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
Tsmoki-Minsk
50 - 38
14.09.2019
BK KOLIBRI/47.vsk
Kalininskaja Sport school
40 - 60
14.09.2019
VOLOGDA
SK AUDENTES
49 - 43
14.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
SK AUDENTES
33 - 52
14.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
51 - 44
14.09.2019
BK KOLIBRI/47.vsk
BC UKS
47 - 39
14.09.2019
RBJSS RĪDZENE
Tsmoki-Minsk
41 - 46
14.09.2019
Klaipeda Basketball school
Kalininskaja Sport school
Par 5.vietu
55 - 69
15.09.2019
BC UKS
SK AUDENTES
Par 3.vietu
52 - 81
15.09.2019
Kalininskaja Sport school
Klaipeda Basketball school
Par 5.vietu
60 - 27
15.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
Tsmoki-Minsk
Par 1.vietu
67 - 51
15.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
BK KOLIBRI/47.vsk
Par 3.vietu
59 - 49
15.09.2019
SK AUDENTES
VOLOGDA
Par 1.vietu
45 - 67
15.09.2019
RBJSS RĪDZENE
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA

Spēļu grafiks

/ Administrators

U-17 (2001.dz.g.) komandas:

- BS Rīga/ Rīdzene (LV)

- BS Rīga Rīga/TTP (LV)

- Young Angels Academy (SVK)

- Grodņas rajona izlase (BLR)

- Viļņas basketbola skola (LT)

- Ņevskaja basketbola skola (RU)

14.09.2017., Daugavas sporta nams

15.30 BS Rīga/Rīdzene - Ņevskaja

17.00 Atklāšanas ceremonija

18.00 BS Rīga/TTP - Viļņas BS

19.30 Young Angels - Grodno

15.09.2017., Daugavas sporta nams

10.00 Young Angels - Ņevskaja

11.30 BS Rīga/Rīdzene - Viļņas BS

13.00 BS Rīga/TTP - Grodno

16.00 Young Angels - Viļņas BS

17.30 Grodno - Ņevskaja

19.00 BS Rīga/Rīdzene - BS Rīga/TTP

16.09.2017., Daugavas sporta nams

10.00 BS Rīga/TTP - Ņevskaja

11.30 Grodno - Viļņas BS

13.00 BS Rīga/Rīdzene - Young Angels

16.30 Viļņas BS - Ņevskaja

18.00 BS Rīga/TTP - Young Angels

19.30 BS Rīga/Rīdzene - Grodno

Finālspēļu kalendārs tiks paziņots atsevišķi

 

U-15 (2003.dz.g.) komandas:

- BS Rīga/Jugla (LV)

- BS Rīga/Rīdzene (LV)

- SK Audentes (EST)

- Soproni Darazsak Academy (HUN)

- Kaļininskaja sporta skola (RUS)

 - Young Angels Academy (SVK)

14.09.2017., Rīdzene

15.00 BS Rīga/Rīdzene - Kaļiņinskaja

17.00 Atklāšanas ceremonija (Daugavas sporta nams)

18.00 BS Rīga/Jugla - Young Angels

19.30 SK Audentes - Soprona

15.09.2017., Rīdzene

10.00 BS Rīga/Jugla - Kaļiņinskaja

11.30 BS Rīga/Rīdzene - Soprona

13.00 SK Audentes - Young Angels

16.00 BS Rīga/Jugla - BS Rīga/Rīdzene

17.30 Soprona - Young Angels

19.00 SK Audentes - Kaļiņinskaja

16.09.2017., Rīdzene

10.00 Soprona - Kaļiņinskaja

11.30 BS Rīga/Rīdzene - Young Angels

13.00 BS Rīga/Jugla - SK Audentes

16.30 Kaļiņinskaja - Young Angels

18.00 BS Rīga/Jugla - Soprona

19.30 BS Rīga/Rīdzene - SK Audentes

Finālspēļu kalendārs tiks paziņots atsevišķi