55 - 40
12.09.2019
RBJSS RĪDZENE
VOLOGDA
66 - 50
12.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
Kalininskaja Sport school
39 - 69
12.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
SK AUDENTES
52 - 53
12.09.2019
BK KOLIBRI/47.vsk
Klaipeda Basketball school
39 - 68
12.09.2019
Tsmoki-Minsk
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
40 - 47
12.09.2019
BC UKS
SK AUDENTES
66 - 37
13.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
Klaipeda Basketball school
47 - 49
13.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
VOLOGDA
49 - 38
13.09.2019
RBJSS RĪDZENE
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
33 - 73
13.09.2019
BC UKS
Kalininskaja Sport school
29 - 72
13.09.2019
Tsmoki-Minsk
SK AUDENTES
48 - 36
13.09.2019
BK KOLIBRI/47.vsk
SK AUDENTES
52 - 59
13.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
RBJSS RĪDZENE
53 - 49
13.09.2019
BC UKS
Klaipeda Basketball school
62 - 42
13.09.2019
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
SK AUDENTES
45 - 56
13.09.2019
SK AUDENTES
Kalininskaja Sport school
26 - 45
13.09.2019
Tsmoki-Minsk
VOLOGDA
43 - 52
13.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
BK KOLIBRI/47.vsk
62 - 21
14.09.2019
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
VOLOGDA
41 - 54
14.09.2019
SK AUDENTES
Klaipeda Basketball school
58 - 49
14.09.2019
RBJSS RĪDZENE
SK AUDENTES
62 - 25
14.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
BC UKS
58 - 30
14.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
Tsmoki-Minsk
50 - 38
14.09.2019
BK KOLIBRI/47.vsk
Kalininskaja Sport school
40 - 60
14.09.2019
VOLOGDA
SK AUDENTES
49 - 43
14.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
SK AUDENTES
33 - 52
14.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
51 - 44
14.09.2019
BK KOLIBRI/47.vsk
BC UKS
47 - 39
14.09.2019
RBJSS RĪDZENE
Tsmoki-Minsk
41 - 46
14.09.2019
Klaipeda Basketball school
Kalininskaja Sport school
Par 5.vietu
55 - 69
15.09.2019
BC UKS
SK AUDENTES
Par 3.vietu
52 - 81
15.09.2019
Kalininskaja Sport school
Klaipeda Basketball school
Par 5.vietu
60 - 27
15.09.2019
BJBS RĪGA/JUGLA
Tsmoki-Minsk
Par 1.vietu
67 - 51
15.09.2019
BS RĪGA/RĪDZENE
BK KOLIBRI/47.vsk
Par 3.vietu
59 - 49
15.09.2019
SK AUDENTES
VOLOGDA
Par 1.vietu
45 - 67
15.09.2019
RBJSS RĪDZENE
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA

Nolikums

/ Administrators

6. Uljanas Semjonovas kausa izcīņas basketbolā meitenēm   

  1. Sacensības tiek rīkotas ar mērķi:

           1.1. radīt iespēju Rīgas jaunajām basketbolistēm iegūt starptautisku spēļu pieredzi;

           1.2. popularizēt sieviešu basketbolu  Rīgā;

           1.3. godināt slaveno  basketbolisti Uljanu Semjonovu.

  1. Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde.
  2. Sacensības notiek  2017. gadā no 14. līdz  17. septembrim.
  3.  Sacensības notiek bērnu un jauniešu basketbola skolas „Rīga” sporta bāzēs „Daugavas sporta nams” un „Rīdzene”.
  4.  Sacensības notiek šādās vecuma grupās;

           5.1. 2001. gadā dzimušās un jaunākas;

           5.2. 2003. gadā dzimušās un jaunākas.

  1. Katrā vecuma grupā piedalās četras uzaicinātās un divas Rīgas  komandas.
  2. Sacensības notiek pēc FIBA noteikumiem.
  3. Priekšsacīkstēs komandas aizvada viena apļa turnīru.
  4. Priekšsacīkstēs spēles laiks ir  4 x 8 min.
  5.  Priekšsacīkstes norisinās:

           10.1. 14. septembrī – 1 spēle;

           10.2. 15. septembrī – 2 spēles;

           10.3. 16. septembrī – 2 spēles

  1.  Finālspēles norisinās 17. septembrī.
  2.  Finālspēlēs, saskaņā ar priekšsacīkšu rezultātiem spēlē:

           12.1. 5. un 6. vietas ieguvēji spēlē par 5. vietu;

12.2. 3. un 4. vietas ieguvēji spēlē par 3. vietu;

  1.  Par uzvaru komanda saņem 2 punktus, par zaudējumu 1 punktu, par Sacensību nolikuma pārkāpšanu vai neierašanos uz spēli – 0 punktus.
  2. Priekšsacīkstēs augstāku vietu ieņem komanda, kurai vairāk punktu.
  3. Vienādu punktu skaita gadījumā augstāku vietu ieņem komanda kurai:

           15.1. vairāk punktu savstarpējās spēlēs;

           15.2. labāka iegūto un zaudēto grozu starpība savstarpējās spēlēs;

           15.3. labāka iegūto un zaudēto grozu starpība visās spēlēs;

  1. Visas komandas apbalvo ar Organizatora kausiem.
  2. Katrā vecuma grupā 1.– 3. vietu izcīnījušās komandas (15personas) 

apbalvo ar medaļām.

  1.  Katrā vecuma grupā sešas labākās spēlētājas apbalvo ar balvām.
  2. Sacensību dalībniekus  apbalvo ar piemiņas balvām.