56 - 46
27.09.2018
3. BJSS
Dynamo Kursk
25 - 49
27.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
ŅEVSKAJA
62 - 39
27.09.2018
BS RĪGA/TTP
BA "Saule"
55 - 46
27.09.2018
BS RĪGA/JUGLA
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
80 - 74
27.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
BC UKS
50 - 54
27.09.2018
3. BJSS
Tartu "Kalev"
36 - 78
28.09.2018
BS RĪGA/TTP
Dynamo Kursk
62 - 30
28.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
57 - 60
28.09.2018
3. BJSS
BC UKS
45 - 56
28.09.2018
3. BJSS
ŅEVSKAJA
70 - 49
28.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
BA "Saule"
51 - 39
28.09.2018
BS RĪGA/JUGLA
Tartu "Kalev"
48 - 59
28.09.2018
BS RĪGA/TTP
3. BJSS
57 - 42
28.09.2018
3. BJSS
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
41 - 31
28.09.2018
BC UKS
BA "Saule"
44 - 62
28.09.2018
Tartu "Kalev"
ŅEVSKAJA
49 - 82
28.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
Dynamo Kursk
30 - 36
28.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
BS RĪGA/JUGLA
43 - 65
29.09.2018
BC UKS
Dynamo Kursk
62 - 33
29.09.2018
Tartu "Kalev"
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
55 - 45
29.09.2018
3. BJSS
BA "Saule"
39 - 45
29.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
3. BJSS
30 - 54
29.09.2018
BS RĪGA/TTP
BS RĪGA/RĪDZENE
39 - 61
29.09.2018
BS RĪGA/JUGLA
ŅEVSKAJA
63 - 30
29.09.2018
Dynamo Kursk
BA "Saule"
52 - 47
29.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
Tartu "Kalev"
62 - 53
29.09.2018
BS RĪGA/TTP
BC UKS
60 - 50
29.09.2018
BS RĪGA/JUGLA
3. BJSS
56 - 46
29.09.2018
3. BJSS
BS RĪGA/RĪDZENE
43 - 64
29.09.2018
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
ŅEVSKAJA
Par 5.vietu
62 - 42
30.09.2018
BC UKS
BA "Saule"
Par 3.vietu
73 - 70
30.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
BS RĪGA/TTP
Par 5.vietu
33 - 50
30.09.2018
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
Tartu "Kalev"
Par 3.vietu
50 - 48
30.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
3. BJSS
Par 1.vietu
73 - 59
30.09.2018
Dynamo Kursk
3. BJSS
Par 1.vietu
62 - 47
30.09.2018
ŅEVSKAJA
BS RĪGA/JUGLA

Šodien gaidāmas izšķirošās spēles

17.09.2017 / Administrators
2017.gada turnīrā noslēgušās apakšgrupu spēles un šodien gaidāmas izšķirošās spēles par vietām.

Spēles par vietām plkst.9.30 Rīdzenes sporta zālē aizsāks Sopronas Darazsak Akademia pret Young Angels Academy, kas U-15 grupā cīnīsies par 5.vietu, plkst.10.00 Daugavas sporta namā cīņa par 3.vietu U-15 grupā starp BS Rīga/Rīdzene un SK Audentes komandām.  Finālspēle U-15 grupā sāksies plkst.13.15 starp Ņevskaja sporta skolas un BS Rīga/TTP komandām.

Savukārt U-17 grupā plkst.11.00 Rīdzenes zālē cīņa par 5.vietu starp Viļņas basketbola skolu un Grodņas izlasi, plkst.11.45 Daugavas sporta namā spēle par 3.vietu starp BS Rīga/Rīdzene un Young Angels Academy, savukārt fināla spēle par 1.vietu plkst.15.00 gaidāma BS Rīga/Jugla un Kaļiņinskaja komandām.

Nāc un atbalsti mūsu meitenes!