30 - 40
14.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
KAĻIŅINSKAJA
59 - 33
14.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
YOUNG ANGELS ACADEMY
52 - 32
14.09.2017
SK AUDENTES
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
39 - 43
14.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
ŅEVSKAJA
53 - 48
14.09.2017
BS RĪGA/TTP
VILNIAUS BS
52 - 44
14.09.2017
YOUNG ANGELS ACADEMY
GRODNO
31 - 48
15.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
KAĻIŅINSKAJA
40 - 31
15.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
50 - 35
15.09.2017
SK AUDENTES
YOUNG ANGELS ACADEMY
56 - 49
15.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
BS RĪGA/RĪDZENE
40 - 42
15.09.2017
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
YOUNG ANGELS ACADEMY
31 - 38
15.09.2017
SK AUDENTES
KAĻIŅINSKAJA
25 - 46
15.09.2017
YOUNG ANGELS ACADEMY
ŅEVSKAJA
40 - 33
15.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
VILNIAUS BS
58 - 57
15.09.2017
BS RĪGA/TTP
GRODNO
43 - 19
15.09.2017
YOUNG ANGELS ACADEMY
VILNIAUS BS
43 - 51
15.09.2017
GRODNO
ŅEVSKAJA
47 - 54
15.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
BS RĪGA/TTP
28 - 52
16.09.2017
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
KAĻIŅINSKAJA
53 - 19
16.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
YOUNG ANGELS ACADEMY
44 - 36
16.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
SK AUDENTES
56 - 32
16.09.2017
KAĻIŅINSKAJA
YOUNG ANGELS ACADEMY
54 - 29
16.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
40 - 39
16.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
SK AUDENTES
49 - 60
16.09.2017
BS RĪGA/TTP
ŅEVSKAJA
64 - 45
16.09.2017
GRODNO
VILNIAUS BS
48 - 39
16.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
YOUNG ANGELS ACADEMY
18 - 43
16.09.2017
VILNIAUS BS
ŅEVSKAJA
49 - 39
16.09.2017
BS RĪGA/TTP
YOUNG ANGELS ACADEMY
54 - 55
16.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
GRODNO
Par 5.vietu
44 - 26
17.09.2017
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
YOUNG ANGELS ACADEMY
Par 3.vietu
49 - 48
17.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
SK AUDENTES
Par 5.vietu
43 - 65
17.09.2017
VILNIAUS BS
GRODNO
Par 3.vietu
65 - 45
17.09.2017
BS RĪGA/RĪDZENE
YOUNG ANGELS ACADEMY
Par 1.vietu
57 - 48
17.09.2017
ŅEVSKAJA
BS RĪGA/TTP
Par 1.vietu
43 - 49
17.09.2017
BS RĪGA/JUGLA
KAĻIŅINSKAJA

2017.gada turnīrā uzvaras svin komandas no Krievijas

17.09.2017 / Administrators
No šī gada 14.septembra līdz 17.septembrim basketbola skolas “Rīga” sporta bāzē “Daugavas sporta nams” un sporta centrā “Rīdzene” norisinājās jau sestās Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā meitenēm.

Šī gada sacensībās turnīrā piedalījās komandas no 7 valstīm.

U-15 grupā nepārspētas palika meitenes no Kaļinas raj. Olimpisko rezervju sporta skolas (Sanktpēterburga, Krievija), finālā uzvarot BS Rīga/Jugla komandu ar rezultātu 49:43. Savukārt U-17 grupā uzvarēja  Ņevas rajona sporta skolas komanda no Sanktpēterburgas (Krievija), kura finālā ar rezultātu 57:48 pārspēja BS Rīga/TTP komandu.

Rezultāti U-15 grupa

1.v. - Kaļinas raj. Olimpisko rezervju sporta skola (RU)

2.v. - BS Rīga/Jugla (LV)

3.v. - BS Rīga/Rīdzene (LV)

4.v. - SK Audentes (EST)

5.v. - Soproni Darazsak Akademia (HUN)

6.v. - Young Angels Academy (SVK)

Rezultāti U-17 grupa

1.v. - Ņevas rajona sporta skola (RU)

2.v. - BS Rīga/TTP

3.v. - BS Rīga/Rīdzene

4.v. - Young Angels Academy (SVK)

5.v. - Grodņas rajona izlase (BLR)

6.v. - Viļņas BS (LT)

Vairāk par rezultātiem un statistiku var iepazīties šeit: http://basket.lv/turniri/uljanas-semjonovas-kauss#mbt:63-300$f&group=193315:63-303$p&0=1:$t&0=1