56 - 46
27.09.2018
3. BJSS
Dynamo Kursk
25 - 49
27.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
ŅEVSKAJA
62 - 39
27.09.2018
BS RĪGA/TTP
BA "Saule"
55 - 46
27.09.2018
BS RĪGA/JUGLA
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
80 - 74
27.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
BC UKS
50 - 54
27.09.2018
3. BJSS
Tartu "Kalev"
36 - 78
28.09.2018
BS RĪGA/TTP
Dynamo Kursk
62 - 30
28.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
57 - 60
28.09.2018
3. BJSS
BC UKS
45 - 56
28.09.2018
3. BJSS
ŅEVSKAJA
70 - 49
28.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
BA "Saule"
51 - 39
28.09.2018
BS RĪGA/JUGLA
Tartu "Kalev"
48 - 59
28.09.2018
BS RĪGA/TTP
3. BJSS
57 - 42
28.09.2018
3. BJSS
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
41 - 31
28.09.2018
BC UKS
BA "Saule"
44 - 62
28.09.2018
Tartu "Kalev"
ŅEVSKAJA
49 - 82
28.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
Dynamo Kursk
30 - 36
28.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
BS RĪGA/JUGLA
43 - 65
29.09.2018
BC UKS
Dynamo Kursk
62 - 33
29.09.2018
Tartu "Kalev"
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
55 - 45
29.09.2018
3. BJSS
BA "Saule"
39 - 45
29.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
3. BJSS
30 - 54
29.09.2018
BS RĪGA/TTP
BS RĪGA/RĪDZENE
39 - 61
29.09.2018
BS RĪGA/JUGLA
ŅEVSKAJA
63 - 30
29.09.2018
Dynamo Kursk
BA "Saule"
52 - 47
29.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
Tartu "Kalev"
62 - 53
29.09.2018
BS RĪGA/TTP
BC UKS
60 - 50
29.09.2018
BS RĪGA/JUGLA
3. BJSS
56 - 46
29.09.2018
3. BJSS
BS RĪGA/RĪDZENE
43 - 64
29.09.2018
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
ŅEVSKAJA
Par 5.vietu
62 - 42
30.09.2018
BC UKS
BA "Saule"
Par 3.vietu
73 - 70
30.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
BS RĪGA/TTP
Par 5.vietu
33 - 50
30.09.2018
SOPRONI DARAZSAK AKADEMIA
Tartu "Kalev"
Par 3.vietu
50 - 48
30.09.2018
BS RĪGA/RĪDZENE
3. BJSS
Par 1.vietu
73 - 59
30.09.2018
Dynamo Kursk
3. BJSS
Par 1.vietu
62 - 47
30.09.2018
ŅEVSKAJA
BS RĪGA/JUGLA

Nolikums

30.08.2018 / Administrators

7. Uljanas Semjonovas kausa izcīņas basketbolā meitenēm   

1. Sacensības tiek rīkotas ar mērķi:

           1.1. radīt iespēju Rīgas jaunajām basketbolistēm iegūt starptautisku spēļu pieredzi;

           1.2. popularizēt sieviešu basketbolu  Rīgā;

           1.3. godināt slaveno  basketbolisti Uljanu Semjonovu.

2. Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde (turpmāk - Organizators).

3. Sacensības notiek  2018. gadā no 27. līdz  30. septembrim.

4. Sacensības notiek bērnu un jauniešu basketbola skolas „Rīga” sporta bāzēs „Daugavas sporta nams” un „Rīdzene”.

5. Sacensības notiek šādās vecuma grupās;

           5.1. 2002. gadā dzimušās un jaunākas;

           5.2. 2004. gadā dzimušās un jaunākas.

6. Katrā vecuma grupā piedalās četras uzaicinātās un divas Rīgas  komandas.

7. Sacensības notiek pēc FIBA noteikumiem.

8. Priekšsacīkstēs komandas aizvada viena apļa turnīru.

9. Priekšsacīkstēs spēles laiks ir  4 x 8 min.

10. Priekšsacīkstes norisinās:

           10.1. 27. septembrī – 1 spēle;

           10.2. 28. septembrī – 2 spēles;

           10.3. 29. septembrī – 2 spēles

11. Finālspēles norisinās 30. septembrī.

12. Finālspēlēs, saskaņā ar priekšsacīkšu rezultātiem spēlē:

           12.1. 5. un 6. vietas ieguvēji spēlē par 5. vietu;

12.2. 3. un 4. vietas ieguvēji spēlē par 3. vietu;

12.3. 1. un 2. vietas ieguvējas spēlē par 1. vietu.

13. Par uzvaru komanda saņem 2 punktus, par zaudējumu 1 punktu, par Sacensību nolikuma pārkāpšanu vai neierašanos uz spēli – 0 punktus.

14. Priekšsacīkstēs augstāku vietu ieņem komanda, kurai vairāk punktu.

15. Vienādu punktu skaita gadījumā augstāku vietu ieņem komanda kurai:

           15.1. vairāk punktu savstarpējās spēlēs;

           15.2. labāka iegūto un zaudēto grozu starpība savstarpējās spēlēs;

           15.3. labāka iegūto un zaudēto grozu starpība visās spēlēs;

16. Līdz Sacensību sākumam iesniedzams komandas pieteikums, kurā norādīti spēlētāju vārdi, uzvārdi, dzimšanas dati.

17. Treneris ir atbildīgs par spēlētāju veselības stāvokļa atbilstību dalībai Sacensībās.

18. Organizators nodrošina Fizisko personu datu apstrādes likuma prasības.

19. Sacensību laikā uzņemtās fotogrāfijas un /vai video attēli var tikt publicēti Organizatora tīmekļa vietnēs, (tajā skaitā uzglabāti publiskās pieejamības arhīvā), drukātajos izdevumos, TV ierakstos un tiešraidē.

20. Uzaicinātajām komandām Organizators sedz naktsmītņu, ēdināšanas un vietējā transporta izdevumus.

21. Visas komandas apbalvo ar Organizatora kausiem.

22. Katrā vecuma grupā 1.– 3. vietu izcīnījušās komandas (15 personas) 

apbalvo ar medaļām.

23. Katrā vecuma grupā sešas labākās spēlētājas apbalvo ar balvām.

24. Sacensību dalībniekus  apbalvo ar piemiņas balvām.